Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
Average rating:  
 13 reviews

Хочу висловити велику подяку персоналу та керівництву санаторія за гарний відпочинок та оздоровлення! Все дуже сподобалось, особливо харчування. Персонал привітний та гарно кваліфікований. Хочу побажати процвітання та подальшого натхнення у Вашій праці!!! З повагою полковник Гасич В.В.

Лікувались і відпочивали з чоловіком з 20 по 29 листопада 2017 року. Дуже вдячні лікарю Кіт Євгену Івановичу, який нас лікував. Це дуже добра і професійна людина. Хай йому Бог дає здоров'я і довгих років життя. Ми дуже задоволенілікуванням, тому що краще себе стали почувати і показники аналізів це підтверджують після лікування. Дуже нам сподобалось відношення медперсоналу, умови проживання і харчування. Санаторій розміщений в краєвидному містечку Трускавець. Обов'язково ще приідемо. Дякуємо за все.

Я, старшина Мальований Едуард Миколайович, військовий пенсіонер, інвалід війни І групи, нагороджений відзнакою Президента України «Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, пішов добровольцем в 2014 році в АТО, служив в 11 батальйоні Київська – Русь під командуванням загиблого командира батальйону Гуменюка Олександра Леонідовича, відпочивав разом із дружиною (супроводжуючий інваліда війни) в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» з 09.07.2017р. по 26.07.2017р. Нам дуже сподобалось, море позитивних вражень. За час перебування в санаторії відчули тепле та турботливе ставлення медичного та обслуговуючого персоналу. Задоволені різноманітністю лікувальних процедур, які надали значний вплив на стан здоров’я та загальне самопочуття. Приємно вражені дбайливим ставленням керівника та працівників Центру щодо організації оздоровлення та відпочинку.Від душі бажаю Вам, дорогі мої, великого УСПІХУ у ПРОЦВІТАННІ.ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за Вашу турботу! ТАК ТРИМАТИ!!!З ПРЕВЕЛИКОЮ ВДЯЧНІСТЮ, сім’я Мальованих!

Відпочивав в "військовому" в кінці червня 2017 р. Відпочивав там уже 5 раз і з кожним разом якість обслуговування покращується. Як на мене майже ідеальний санаторій в своєму ціновому секторі. Тихий номер ( сантехніка, телевізор, холодильник - все практично нове), прекрасне розташування санаторію, нормальне харчування(враховуйте, що воно має бути дієтичним), доброзичливий персонал. Завжди залишаю санаторій з приємними враженнями і бажанням знову приїхати.

Останнім часом у санаторії відбуваються суттєві покращення як у медичному обслуговуванні, так й у якості приготування їжі, облаштуванні приміщень та благоустрою території.Ще раз висловлюю слова подяки фахівцям усіх, без винятку, структурних підрозділів за привітливе, ввічливе, чуйне, доброзичливе, турботливе відношення до пацієнтів.Напередодні професійного свята медичних працівників від усієї душі зичу усьому колективу міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.З професійним святом вас!З повагою, полковник у відставці, ветеран військової служби, директор ТОВ «Центр протезування «Едвардс», Поплавець Валерій Савелійович, м. Київ.

Я военнослужащий был на реабилитации. Качество обслуживания на высочайшем уровне! Посещение процедурных кабинетов доставляет максимальное удовольствие, поскольку АБСОЛЮТНО ВЕСЬ персонал к тебя относится так, будто тебя единственного кого ждали причем не один десяток лет! В номерах чистота, убирается каждый день и в отличии от других санаториев любые вещи (включая драгоценности) можно спокойно оставлять на видном месте не боясь что у них "вырастут ноги"! Оздоровление прошло 100% благодаря качественному обслуживанию и профессионализму мед персонала. Отдельного внимания заслуживает "СТОЛОВАЯ": девушки-официантки всегда приветливы, всегда улыбаются и учтиво с вами общаются выслушивая и по возможности исполняя все капризы отдыхающих. Единственных два НЕБОЛЬШИХ минуса - это практически отсутствие Wi-Fi в номерах и плохое качество ТВ. Но это может даже скорее "+" чем "-", ведь сюда приезжают оздоравливаться и отдыхать а не висеть в Интернете или смотреть ТВ. Очень доволен! СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ! Буду стараться посещать этот санаторий ежегодно.

Був в санаторії багато разів, з призначенням начальником санаторію полковника Вовчанського Василя Івановича у санаторії кожного року є покращення медичного обслуговування, проводиться ремонт приміщень, чудово відремонтована їдальня та лікувальні кабінети, покращена якість приготування їжі. Кожного року у санаторії багато робиться з метою покращення. Є бажання у слідуючому році приїхати сюди. Велика подяка всьому колективу санаторію за сумлінну працю та особисто начальнику санаторію полковнику Вовчанському Василю Івановичу.

Відпочивали у грудні 2015р., дуже сподобалось, навіть не дивлячись на те, що в санаторії кругом проводились ремонтні роботи. Персонал ввічливий і доброзичливий. Хоч і у нас був номер без ремонту, але було чисто. У столові офіціантки привітні і намагаються вирішити усі питання. Про відпочинок у Трускавці у нас залишились гарні спогади і уже через декілька тижнів плануємо їхати до Трускавця і хоч є багато інших санаторіїв, ми поїдемо до Військового... Сподіваємось, що за рік все покращилось.

Дякую Вам за можливість пройти реабілітацію та лікування в Вашому санаторії!!! Персонал ввічливий, культурний, доброзичливий. Умови проживання, харчування дуже сподобались. Саме місто теж запам’яталось: прекрасний клімат, природа, гостинні мешканці. Наступного року планую відпочити знову у Вашому санаторії. Всім своїм друзям і знайомим рекомендую!!!

Вже не вперше, я проходжу санаторно-курортне лікування у цьому санаторії. Що можна сказати про цей заклад? А сказати можна тільки одне, що на сьогодні він є одним із сучасних лікувально-діагностичних закладів. На його базі працює професійний колектив однодумців на чолі з вмілим менеджером-організатором Вовчанським В. І., який зумів створити прекрасні умови для надання медичних послуг не тільки військовослужбовцям, членам їх сімей, пенсіонерам МОУ, учасникам АТО, а й цивільному населенню.Затишна атмосфера, що панує в цьому закладі надихає всіх на покращення фізичного здоров’я так і психічного стану, втілює надію на якнайшвидше відновлення патологічних функцій людського організму.Слова подяки хочу виразити своєму лікуючому лікарю терапевту вищої категорії Попович М. В. Професійна, ввічлива, уважна до проблем хворого, з почуттям гумору – фахівець своєї справи. Вона з посмішкою зустрічає і проводжає своїх пацієнтів. А саме головне, що від її професійних призначень дійсно наступає одужання. Особисто у мене нормалізувався артеріальний тиск і сон. Дякую, з повагою:Асистент кафедри мікробіології та вірусологіїВищого державного навчального закладу«Буковинський державний медичний університет»Бендас Володимир Васильович

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Відео про санаторій

Ми на мапі

82200, Україна, Львівська область, м. Трускавець, вул. Городище, 4

тел.: +38 (03247) 5 10 67+38 (03247) 5 15 23, факс: +38 (03247) 5 13 91+38 (03247) 6 77 98

E-mail: tcvks@ukr.net