Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
{:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}
Average rating:  
 20 reviews
by Anatoliy on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Відпочиваю у санаторії не перший раз і з кожним разом бачу позитивні зміни. Корпуси санаторію стають більш комфортними та затишними, харчування стало набагато кращим у лікувальному корпусі працює турботливий медичний персонал. Особливу подяку хочу висловити заступнику начальника Центру з медичної частини підполковнику м/с – Перченку Роману Володимировичу, лікарю 1-го медичного відділення Мінайловій Тетяни Анатоліївни, старшій медичній сестрі приймального відділення Яворській Галині Зіновіївні, масажисту Федчишаку Борису Володимировичу і всьому персоналу санаторію. Велике вам спасибі, з повагою ветеран військової служби Єфімов Анатолій Миколайович

by Ян Присакар on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Проходив реабілітацію в санаторії Трусавецький три тижні. Їхав з думкою, що побачу "СОВОК", але був приємно здивований. Прибув ранком. Зустріли, розмістили, накормили. Лікар, у якого я проходив лікування, Кіт Євген Іванович, професійно віднісся до моєї проблеми, призначив лікування та процедури які мені дуже допомогли за що йому щиро вдячний.
Є охороняєма стоянка для власного транспорту- все по перепусткам. Велика, охайна територія санаторію. Чудові краєвиди, чисте повітря, тихе і спокійне життя. Все прибрано, покошено, кругом чисті урни, справні лавочки і гойдалки, рівні асвальтовані стежички, вночі все освітлюється.
Номер комфортний. Для відпочинку є все необхідне: ліжко (+ 2 подушки), стіл, стілець, шафа, холодильник, телевізор сан вузол + душ(вода холодна і тепла-є), великий балкон. І все це в одному номері,який постійно прибирають і постільну білизну міняють (вчасно)! Все в номері справне і працює!!!
Харчування в їдальні. Яка оформлена в сучасному стилі. Їжа смачна, під замовлення згідно меню. Замовляй - аби зїв. Персонал охайний і привітний!
Процедури проводяться на сучасному обладнанні, привітним та професійним персоналом! Все проходить чудово, а головне якісно.
Проживання, харчування, процедури- проходять в одному великому корпусі. що дуже зручно. Нікуди непотрібно бігати, питати, просити.
Від санаторію курсує службовий автомобіль, до станцій громадського перевезення-БЕЗКОШТОВНО!
Я- оздоровлений, здивований і задоволений!
Щиро ДЯКУЮ всім лікарям і персоналу санаторію за їхню роботу і терпіння!!!
Раджу всім відвідати даний санаторій. 5+

by Валарій Савелійович on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Минуло більше двох тижнів як закінчив відпочинок у санаторії. Але й до цього часу перебуваю під впливом привітливого, ввічливого, доброзичливого відношення з боку заступника начальника Центру з медичної частини підполковника м/с – Перченка Романа Володимировича, лікаря 1-го медичного відділення Мінайлової Тетяни Анатоліївни, лікаря-уролога Ганика Романа Васильовича та старшої медичної сестри приймального відділення Яворської Галини Зіновіївни; чуйного, турботливого та співчутливого відношення з боку старшої медичної сестри урологічного відділення Лобик Галини Богданівни, медичної сестри кабінету озонотерапії Зуболь Надії Йосипівни та масажиста Федчишака Бориса Володимировича. Низький Вам уклін, професіонали медичної справи! З повагою, полковник у відставці, ветеран військової служби, директор ТОВ «Центр протезування «Едвардс», Поплавець Валерій Савелійович, м. Київ.

by Роман on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Відпочивав в санаторії Трусавецький три тижні. Їхав з думкою, що побачу і відчую на собі "СОВОК", але був приємно здивований. Лікування пройшло добре,пройшов ряд процедур, які мені допомогли. Всім хто має можливість рекомендую відвідати санаторій.

by Володимир on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

За час лікування у військовому санаторії персонал відносився з повагою та розумінням. Харчування відмінне. Номер комфортний та затишний. Лікар, у якого ми проходили лікування, Кіт Євген Іванович, професійно віднісся до нашої проблеми, призначив лікування та процедури. Рекомендую цей санаторій.

by Загребельный Юрий on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Находясь на лечении в Вашем заведении я был приятно удивлен высоким профессионализмом персонала, ответственной и отзывчивой администрацией. Так же стоит отметить прекрасные условия, хороший уровень инфраструктуры, качественное и вкусное питание.

by Черток Олег on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Лечился 21 день. Поразил профессионализм персонала. Отдаются работе на все 100%. Оказывается можно руководить таким большим коллективом в трудных условиях и добиваться результата! Начальник - мудрый и строгий, а персонал (на 90% женщины) работает как одна команда. Чувствуется карпатский дух!
Спасибо!
С удовольствием встретим в Харькове! ХНУПС, Черток О.А.

by Володимир on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Хочу висловити велику подяку персоналу та керівництву санаторія за гарний відпочинок та оздоровлення! Все дуже сподобалось, особливо харчування. Персонал привітний та гарно кваліфікований. Хочу побажати процвітання та подальшого натхнення у Вашій праці!!! З повагою полковник Гасич В.В.

by Петрова Світлана on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Лікувались і відпочивали з чоловіком з 20 по 29 листопада 2017 року. Дуже вдячні лікарю Кіт Євгену Івановичу, який нас лікував. Це дуже добра і професійна людина. Хай йому Бог дає здоров'я і довгих років життя. Ми дуже задоволенілікуванням, тому що краще себе стали почувати і показники аналізів це підтверджують після лікування. Дуже нам сподобалось відношення медперсоналу, умови проживання і харчування. Санаторій розміщений в краєвидному містечку Трускавець. Обов'язково ще приідемо. Дякуємо за все.

by Едуард Майльований on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Я, старшина Мальований Едуард Миколайович, військовий пенсіонер, інвалід війни І групи, нагороджений відзнакою Президента України «Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, пішов добровольцем в 2014 році в АТО, служив в 11 батальйоні Київська – Русь під командуванням загиблого командира батальйону Гуменюка Олександра Леонідовича, відпочивав разом із дружиною (супроводжуючий інваліда війни) в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» з 09.07.2017р. по 26.07.2017р. Нам дуже сподобалось, море позитивних вражень. За час перебування в санаторії відчули тепле та турботливе ставлення медичного та обслуговуючого персоналу. Задоволені різноманітністю лікувальних процедур, які надали значний вплив на стан здоров’я та загальне самопочуття. Приємно вражені дбайливим ставленням керівника та працівників Центру щодо організації оздоровлення та відпочинку.
Від душі бажаю Вам, дорогі мої, великого УСПІХУ у ПРОЦВІТАННІ.
ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за Вашу турботу! ТАК ТРИМАТИ!!!
З ПРЕВЕЛИКОЮ ВДЯЧНІСТЮ, сім’я Мальованих!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Відео про санаторій

Ми на мапі

82200, Україна, Львівська область, м. Трускавець, вул. Городище, 4

тел.: +38 (03247) 5 10 67+38 (03247) 5 15 23, факс: +38 (03247) 5 13 91+38 (03247) 6 77 98

тел. приймального відділення: +38 (098) 704 32 52,  +38 (066) 464 42 27

E-mail: tcvks@ukr.net