Отзывы

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
{:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}
Average rating:  
 27 reviews
by Петро on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Чудовий санаторій. Територія простора та доглянута. Велика кількість номерів після ремонту - чисті та охайні. Харчування цілком достатнє. Великий асортимент лікувальних процедур в поєднанні з прописаним режимом води дав особисто для мене чудовий результат оздоровлення!!! Рекомедую всім.

by Юрій on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Дуже задоволений реабілітацією в санаторії. Колектив уважний, лікарі висококваліфіковані фахівці, харчування і обслуговування супер.

by Дмитро on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Дуже задоволений відпочинком та лікуванням. Привітний персонал, затишна територія, якісна лікувальна база, здорове та збалансоване харчування. Медичний персонал санаторію працює на високому професійному рівні. Дякую Вам за ваші добрі справи , турботу , толерантність і чуйність. Маю надію знову відвідати Ваш санаторій у наступному році. Вітаю з Днем медичного працівника, бажаю здоров'я та процвітання ! Дмитро Гедз, Бердичів

by Бортнічук І.В. on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

У цьому році весною проходив реабілітацію у військовому санаторії "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ".
Санаторій чудовий. Лікування мені назначив лікар, я відвідував усі призначені процедури. Ні за які процедури додаткові гроші не платив (військовослужбовець – учасник АТО). У номерах чисто та комфортно, тут є все, що необхідно для побуту: телевізор, Інтернет, праска, холодильник, сервіз, душова кабінка. Час проведеної реабілітації склав 14 дів, раз на тиждень міняли постільну білизну та рушники. Вода за розкладом, але розклад складено з розумінням, реально графік подачі води - задовольняв.
Санаторний комплекс пропонує великий набір послуг. Цей перелік підібраний так, щоб забезпечити комфорт гостям, які відпочивають тут самі, і з сім'єю. В приміщені санаторію в наявності бювет мінеральних вод (як холодних так і теплих).
Лікарі – професіонали, до виконання своїх обов’язків ставляться з відданістю та професіоналізмом. Весь медичний персонал – відзивчивий та привітний.
Кухня – ідеальна. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!
Відвідавши військовий санаторій "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ" відчув себе на 10 років молодшим. Одним словом – РЕКОМЕНДУЮ!!!

by Листопад Сергей on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Я военнослужащий,участник АТО находился на реабилитации в санатории Трускавецкий с 14.02.2019 по 14.03.2019 г., обслуживающий персонал санатория прекрасно относиться к отдыхающим с пониманием и уважением. Особенно огромную благодарность хочу выразить начальнику отделения медицинской реабилитации Кит Евгению Ивановичу и врачу-урологу Доминко Руслану Романовичу,которые посодействовали в проведении мне бесплатной операции по удалению камня с почки. Желаю им дальнейших успехов в работе. Отдыхал первый раз, впечетления остались только хорошие.

by Александрук on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Проходил реабилитацию после ООС в период с 1.02.2019 по 19.02.2019 в отделении медицинской реабилитации. Весь персонал отделения очень профессиональный и отзывчивый во главе с начальником отделения Котом Евгением Ивановичем. Все, касающееся работы персонала, питания, отношения к отдыхающим, на высочайшем уровне. Если бы еще сделать нормальный ремонт во всех номерах, то было бы вообще все идеально. Спасибо вам!!!

by Трохимець Володимир on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Дуже вдячний медичному та обслуговуючому персоналу за реабілітацію та турботу. Особливі слова вдячності висловлюю начальнику терапевтичного відділення Кіт Євгенію Івановичу.

by Anatoliy on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Відпочиваю у санаторії не перший раз і з кожним разом бачу позитивні зміни. Корпуси санаторію стають більш комфортними та затишними, харчування стало набагато кращим у лікувальному корпусі працює турботливий медичний персонал. Особливу подяку хочу висловити заступнику начальника Центру з медичної частини підполковнику м/с – Перченку Роману Володимировичу, лікарю 1-го медичного відділення Мінайловій Тетяни Анатоліївни, старшій медичній сестрі приймального відділення Яворській Галині Зіновіївні, масажисту Федчишаку Борису Володимировичу і всьому персоналу санаторію. Велике вам спасибі, з повагою ветеран військової служби Єфімов Анатолій Миколайович

by Ян Присакар on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Проходив реабілітацію в санаторії Трусавецький три тижні. Їхав з думкою, що побачу "СОВОК", але був приємно здивований. Прибув ранком. Зустріли, розмістили, накормили. Лікар, у якого я проходив лікування, Кіт Євген Іванович, професійно віднісся до моєї проблеми, призначив лікування та процедури які мені дуже допомогли за що йому щиро вдячний.
Є охороняєма стоянка для власного транспорту- все по перепусткам. Велика, охайна територія санаторію. Чудові краєвиди, чисте повітря, тихе і спокійне життя. Все прибрано, покошено, кругом чисті урни, справні лавочки і гойдалки, рівні асвальтовані стежички, вночі все освітлюється.
Номер комфортний. Для відпочинку є все необхідне: ліжко (+ 2 подушки), стіл, стілець, шафа, холодильник, телевізор сан вузол + душ(вода холодна і тепла-є), великий балкон. І все це в одному номері,який постійно прибирають і постільну білизну міняють (вчасно)! Все в номері справне і працює!!!
Харчування в їдальні. Яка оформлена в сучасному стилі. Їжа смачна, під замовлення згідно меню. Замовляй - аби зїв. Персонал охайний і привітний!
Процедури проводяться на сучасному обладнанні, привітним та професійним персоналом! Все проходить чудово, а головне якісно.
Проживання, харчування, процедури- проходять в одному великому корпусі. що дуже зручно. Нікуди непотрібно бігати, питати, просити.
Від санаторію курсує службовий автомобіль, до станцій громадського перевезення-БЕЗКОШТОВНО!
Я- оздоровлений, здивований і задоволений!
Щиро ДЯКУЮ всім лікарям і персоналу санаторію за їхню роботу і терпіння!!!
Раджу всім відвідати даний санаторій. 5+

by Валарій Савелійович on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Минуло більше двох тижнів як закінчив відпочинок у санаторії. Але й до цього часу перебуваю під впливом привітливого, ввічливого, доброзичливого відношення з боку заступника начальника Центру з медичної частини підполковника м/с – Перченка Романа Володимировича, лікаря 1-го медичного відділення Мінайлової Тетяни Анатоліївни, лікаря-уролога Ганика Романа Васильовича та старшої медичної сестри приймального відділення Яворської Галини Зіновіївни; чуйного, турботливого та співчутливого відношення з боку старшої медичної сестри урологічного відділення Лобик Галини Богданівни, медичної сестри кабінету озонотерапії Зуболь Надії Йосипівни та масажиста Федчишака Бориса Володимировича. Низький Вам уклін, професіонали медичної справи! З повагою, полковник у відставці, ветеран військової служби, директор ТОВ «Центр протезування «Едвардс», Поплавець Валерій Савелійович, м. Київ.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Видео о санатории

Мы на карте

82200, Украина, Львовська область, г. Трускавец, ул. Городыще, 4

тел.: (03247) 5 10 67; (03247) 5 15 23; факс: (03247) 6 77 98

тел. приемного отделения: 098 704 32 52,  095 889 48 50 

звонить с 8.00 до 19.00 ч., обед: 13.00-14.00 ч.

E-mail: tcvks@ukr.net