Отзывы

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
{:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}
Average rating:  
 34 reviews
by Роман Сова on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Здравствуйте. Я УБД, проходил реабилитацию в санатории, всем остался очень доволен. Хорошие условия проживания, отличное и вкусное питание, отзывчивый персонал. Все пройденные процедуры пошли на пользу и укрепили здоровье. Особенно рекомендую сон на пчелиных уликах и дельфинотерапию. Отдельная благодарность начальнику реабилитации- Кіт Євгену Івановичу и массажисту Михаилу.
Рекомендую всем бойцам, кто действительно нуждается в лечении и реабилитации, приезжайте не пожалеете.

by Біньковський Андрій on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Проходив медичну реабілітацію в червні-липні 2021 року (військовослужбовець, учасник АТО (ООС). Умовами та лікуванням в санаторії був повністю задоволений. Харчування відмінне. Всі процедури для учасників АТО безкоштовні.З залізничного вокзалу забирає транспорт санаторію, а при вибутті цим же транспортом доставляють на вокзал. Привітний та професійний персонал. Санаторій має власний бювет мінеральних вод. Після лікування самопочуття значно покращилось. Особлива подяка начальнику відділення реабілітації Кіт Євгену Івановичу та персоналу відділення. Рекомендую санаторій для реабілітації та лікування.
підполковник Біньковський А. С. (учасник АТО(ООС).

by Сергій Івасюк on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Проходив реабілітацію після ООС. Проживання та харчування добре, професійні лікарі, привітний та знаючий свою справу персонал. Великий обсяг лікуючих та корисних процедур. Раджу всім хто має самі мінімальні проблеми зі здоров'ям та і для відпочинку пройти реабілітацію в Трускавецькому санаторії.

by Ольга Устінова on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Пишу для всіх, хто ще сумнівається чи потрібно їхати на оздоровлення до Центру медичної реабілітації та санаторного лікування "Трускавецький". ТАК, потрібно! Я отримала масу позитивних вражень, мені сподобалось все. Якісне професійне лікування, чемний і порядний медичний персонал, гарні і чисті номера, смачна їжа... Ви не пошкодуєте, якщо приїдете в санаторій "Трускавецький"!
02.04.2021 р., м. Житомир, офіцер ЗСУ Ольга Устінова.

by Олег Миколайович on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Проходив реабілітацію у лютому на початку березня 2021 року. Хочу висловити подяку всьому колективу ЦМР та СЛ "Трускавецький" та його керівництву за розвиток та удосконалення медичної (санаторно-лікувальної) бази, за людяність, доброту та чуйність всього персоналу санаторно-лікувального закладу. Особливо хочу подякувати лікуючому лікарю Ганик Любов Миколаївні та психологу Яворській Ірині Олегівні за турботу, толерантність та професійне ставлення до виконання своїх обов'язків.

by Горбенко Сергій Вікторович on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Хочу подякувати персоналу ЦМР та СЛ "Трускавецький" , лікуючому лікарю Ганик Любов Миколаївній та особисто психологу Ірині Олегівні за доброзичливість, та уважність, ставлення та підтримку під час реабілітації таке відношення спонукає до великого бажання ще неодноразово приїжати до Вас.

by Василь Михайлович on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Висловлюємо подяку колективу Центру медичної реабілітації та санаторного лікування "Трускавецький" під керівництвом Вовчанського Василя Івановича за Достойну організацію всього процесу лікування і відпочинку для відвідувачів, а також кухарям, за смачні страви і хороше обслуговування!!!

by Петро on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Чудовий санаторій. Територія простора та доглянута. Велика кількість номерів після ремонту - чисті та охайні. Харчування цілком достатнє. Великий асортимент лікувальних процедур в поєднанні з прописаним режимом води дав особисто для мене чудовий результат оздоровлення!!! Рекомедую всім.

by Юрій on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Дуже задоволений реабілітацією в санаторії. Колектив уважний, лікарі висококваліфіковані фахівці, харчування і обслуговування супер.

by Дмитро on {:uk}Військовий санаторій Трускавець{:}{:ru}Военный санаторий Трускавец{:}

Дуже задоволений відпочинком та лікуванням. Привітний персонал, затишна територія, якісна лікувальна база, здорове та збалансоване харчування. Медичний персонал санаторію працює на високому професійному рівні. Дякую Вам за ваші добрі справи , турботу , толерантність і чуйність. Маю надію знову відвідати Ваш санаторій у наступному році. Вітаю з Днем медичного працівника, бажаю здоров'я та процвітання ! Дмитро Гедз, Бердичів

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 

Видео о санатории

Мы на карте

Разное

82200, Украина, Львовська область, г. Трускавец, ул. Городыще, 4

тел.: (03247) 5 10 67; (03247) 5 15 23; факс: (03247) 6 77 98

тел. приемного отделения: 098 704 32 52 

звонить с 8.00 до 19.00 ч., обед: 13.00-14.00 ч.

E-mail: tcvks@ukr.net